ваша жизнь стала лучше? я еще понимаю, если социалка урезается для развития економики, производства - но у нас же совсем не та ситуация... если новый тротуар=сокращение часов иностранного в школе для моего ребенка, я это понимаю как ухудшение
ну мер жодним боком до кількості годин на предмет у школі не впливає як і на соціалку загалом, у нього інші завдання, зокрема фонтани та тротуари. його завдання ефективно розподіляти кошти )) щоб і себе не обділити, і людям щось залишилося
Звичайно, в нього є там певні важелі, щоб місто краще розвивалося з економічної точки зору, щоб бізнес розвивався, щоб інвестиції йшли, але його роль в цьому другорядна
В першу чергу покращення життя залежить від роботи центральної влади - президент, кабмін, ВР - вони пишуть стратегії, бачення розвитку країни на 5-10-50 років

під ці стратегії складають плани, пишуть закони ....