Шановні друзі!
❗️❗️❗️ Надзвичайно потрібні донори ПЕРШОЇ НЕГАТИВНОЇ групи крові.
Зараз в реанімаційному відділенні 2 міської лікарні є хворий з кровотечою, якому необхідно переливання великої кількості крові такої групи, а в нас залишилось 2 дози еритроцитів на всю область.
Чекамо Вас в центрі крові з 8.00 - 13.00.
Ваше рішення - є дуже цінним для пацієнта.
Йому потрібна Ваша допомога.