Если Ляшко будет министром, то любой из нас может стать президентом...
ну так вже 2 роки як всі президенти )) Вова так сказав
Хочу, чтобы тут написали наши патриоты, как они видят наше будущее, просто интересно.
а мені цікаво як бачать наше майбутнє ті, хто оце во все обрав
як там казали: хоч посміємося
ну от я тепер з посмішкою лише споглядаю за тим, що відбувається і в політиці, і в економіці, і в медицині
як на мене, то цікаві часи настали, що не день, то ... хммм яке б слово підібрати ... сюрприз