Естественно, сбежали туда, откуда проплачивались и содержание получали. 
А простой народ теперь за них отдувается...
а можна подробиці? нарешті людина, яка нам зараз все розкаже, що там у Білорусії відбувається і як,
і навіщо народ, якому скоріш за все ніхто нічого не платив, під палиці лізе, чи таки всій товпі заплатили?
скільки за пісню Цоя заплатили і кому, прям всім? все хочу знати, вимагаю подробиць!
