Харчування у школах Чернігова – під загрозою через коронавірус
https://www.0462.ua/news/2840423/harcuvanna-u-skolah-cernigova-pid-zagrozou-cerez-koronavirus"Як доповів на нараді у мерії начальник профільного управління Василь Білогура, згідно постанови санітарного лікаря, існує рекомендація щодо забезпечення дистанції у 1,5 метри між учнями у шкільних їдальнях.
Через це розмістити одночасно усіх школярів під час перерви з дотриманням цих норм або вкрай складно (для менших шкіл), або взагалі неможливо, каже Василь Білогура.
Він не виключає, що у великих школах харчуватися зможуть лише учні початкових 1–4 класів. Проте зараз разом з директорами чиновники вивчають альтернативні варіанти..."