Відсьогодні маршрутки Чернігів-Київ коштують 60 гривень. Ось таку табличку побачив наш журналіст у суботу. За три дні поїздок туди і назад оголошення-сюрприз було розміщено лише у одній машині. Все як завжди? Тишком-нишком.
Як пригадує "Високий Вал" "з 1-го травня 2013 року одночасно, без попередження населення, усі перевізники підвищили вартість проїзду по маршруту Чернігів-Київ на 25% до рівня 50 грн. Попередній тариф у 40 грн. був встановлений у листопаді 2010 року."