Коли люди говорять про повернення Кучми, а
дехто і про Януковича, чи каже, що Сталінга сюди треба
я пригадую анекдот
онук запитує бабусю, коли ж життя було найкращим,
а вона відповідає, що у 37
внучок просить пояснити, чому?
бабця відповідає, що тоді вона була молода, за нею бігали хлопці і спина у неї не боліла