девочки, постирала мужу пуховик, а он как весенняя куртка стал, тонкий какой то что делать? 
В мене така ж ситуація виникає кожного разу, коли перу куртку-пуховик. Коли
повністю висохне, вішаю на "плечики" і руками (з"лиця" і з вивороту) розділяю, розпушую "начинку" куртки, яка збилася. Ну і при цьому намагаюся рівномірно її розподілити. Куртку ношу вже пару сезонів, - витримує таку "екзекуцію" без проблем. Коли перший раз прала, то вода з піною з-під кришки вихлюпнулася і , видно, залила механізм, бо "вибило" струм... З того часу коли щось подібне перу, то кидаю в машинку три тенісні м'ячики (спеціально для того куплені). Більше вода не виливається через верх.