Ольга Богомолец, Фейсбук
"Я була готова стати міністром охорони здоров'я або віце-прем'єром, але при виконанні моїх умов. Це - незалежний фінансовий аудит всієї галузі, надання розголосу корупційним схемам і покарання винних, децентралізація фінансів, створення відкритої електронної системи держзакупівель і тендерів, щоб Ви, щоб кожен громадянин міг дізнатися, що планує придбати Міністерство, кому і скільки грошей для цього перерахує. Без їх виконання неможливо якісно перебудувати вітчизняну охорону здоров'я та і будь-яку систему взагалі. Але уряд відкинув ці умови, тобто заздалегідь позбавив мене можливості ефективно працювати. Природно, я відмовилася. Треба докорінно змінювати систему влади та приводити нових незаплямованих людей у політику."