пенсионеры по возрасту освобождены от оплаты налога, а работающие пенсионеры должны оплачивать или нет?
и еще
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalCode/2016_rozdil13.aspx тут указывается, что "пільги" будут и у тех, кто имеет не больше 10 соток
Стаття 281. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб 281.1. Від сплати податку звільняються: 281.1.1. інваліди першої і другої групи; 281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; 281.1.3. пенсіонери (за віком); 281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; 281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм: 281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
281.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; 281.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара; 281.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; 281.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.
Источник:
http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/NalCode/2016_rozdil13.aspxэто если дача или приусадебный участок не больше 10 соток платить не надо? кто-то разобрался?
или местные власти могут изменить не только размер налога, но и список льготных категорий?