пост о помощи
Друзі,сталася біда!Постраждав наш Юрій! 27.06.16 ціною власного здоров*я,він врятував від пожежі багатоповерхівку,а сам отримав 50% тяжкіх опіків!В нього маленька дитинка,але велика родина нас-друзів!Давайте допоможемо разом!Потрібна кров(велика кількість),хто може допоможіть копійкою!
Сдати кров можна з 8.00-13.00 в центрі переливання крові,що на Пирогова.Для:Дмитрук Юрій Миколайович обл.лікарня,опікове відділення,реанімація-інтоксікація!(група крові будь-яка)
Копійка:5168-7556-1919-6922 Нестреляй Володимир Володимирович