Под какой формат , если многоэтажки и так все в "заплатках" не только на 1-х этажах? Утепление у всех разным цветом. Балконы , у кого-то старенький облезший , у кого-то панорамный , кто-то расширить захотел , и торчит на фасаде дома этот страшнючий "Ноев ковчег". А возле подъездов шины вместо клумб , где растут пару задрипанных чернобривцев , обкаканных псинками. Под что именно магазинам подстраиваться , под какой дизайн? 

ну, новобудовах можна було б і підтримуватись )))
біля мене, на жаль не знайшла фото ... йти його робити, якось не маю бажання

та ось це очікування

а це реальність , тільки якийсь час назад, зараз все набагато гірше, бо вся оця комерція заселилась, і має кольори всіх відтінків веселки, ще і вивіски, хто на що гаразд

, кожен раз страхаюсь ... як так можна спотворити цегляні будинки




десь навіть колони є з фонтанами



ліпили хто що хотів
