0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.
Все о гор.воде на лето,будет не у всех(https://www.facebook.com/447304118713828/posts/3789799604464246/
Дівчатка, хто з Масанів. У вас вода гаряча є?
МЕР ЧЕРНІГОВА ПООБІЦЯВ 5 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ЗА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ХАБАРНИКІВhttps://val.ua/site/124472
Вот почему на масанах есть горячая вода24 травня гаряче водопостачання відновили у 28 багатоповерхівках Чернігова (мікрорайон Масани).https://val.ua/site/124475
Атрошенко пропонує заборонити у Чернігові індивідуальне опалення у новобудовахhttps://www.0462.ua/news/3111611/atrosenko-proponue-zaboroniti-u-cernigovi-individualne-opalenna-u-novobudovah?fbclid=IwAR1K_PtKcna-gh39pvvr80aMmfJcw-uyQadQ_12R9Z0wbWls8oZnVCd-vf4