л = логіка :walldash:тобто замість того, щоб почати контролювати виконання, простіше почати пливти за течією і хай буде як буде?
Те, про що я писала. Від початку посиленого карантину до 10 травня 1,5 місяці. Достатньо, щоб був позитивний ефект. А виявляється, він не виконується. До 10 травня ще три тижні. Тож може вже зараз контроль посилити, а не думати, що потім робити?
А ні, то дійсно все відкривати.