вона ж не лікар, щоб перелом діагностувати. і будь-який лікар завжди відправляє на рентген перш, ніж ставити такий діагноз, навіть якщо впевнений. ну, і рівень у медсестер різний 
Я теж не лікар, але там палець кривий був.
Розумію, що є такі що працюють за покликом, але основна маса що є, що нема.
А ще бувае так, що обидва батьки працюють і буває так, що їх немає в місті. Як бути?