0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.
Видимо только включили, батарее чуть теплые пока!
ЗНО з англійської не будеhttp://7dniv.info/life/64904-zno-z-anglyskoii-u-vipusknikv-blshe-ne-bude-mnsterstvo-kazhe-liudi-prosili.html
А у нас уже затопили!
буде http://val.ua/uk/83129.html
Відповідно до затверджених змінами, державна підсумкова атестація з іноземної мови в 2015/16 навчальному році залишиться обов'язковою, однак буде проведена навчальними закладами самостійно і не у формі ЗНО.
кто хо нашему мэру пожалеться - http://val.ua/uk/83147.html гарячая линия
мы сегодня на работе пытались дозвониться,так и не дозвонились, постоянно занят номер ,ждем на линии минут 5-7, а потом отключается
пишите ему в фб - https://www.facebook.com/SokolovCn?fref=ts