0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.
есть и папа и бабушки с дедушками. У мамы она была единственным ребёнком...
а с кем она на машине разбилась? не моё дело, но так, подумалось
Суд визнав мера Соколова невиннимhttp://garmata.tv/uk/site/video/700.html
А кто то сомневался
Возле 12 школы "Москвич" сбил ребенка http://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/66751-vozle-12-shkoly-moskvich-sbil-rebenka.html
что только не сделаешь ради мерского кресла, даже в сети зарегистрируешься Олександр СоколовШановні Чернігівці!Відтепер ми можемо спілкуватись з вами в соціальних мережах. Мої сторінки в Вконтакті, Фейсбуці та Однокласниках стануть прямим засобом комунікації зі мною. можливо складно одразу відповідати на ваші повідомлення. Але я обіцяю, що буду обов’язково знаходити можливість для особистого спілкування з кожним з вас. Чекаю на ваші пропозиції та ініціативи. Головна моя мета — зробити управління містом більш прозорим. А Чернігів по-справжньому європейським.Долучайтесяhttps://www.facebook.com/SokolovCnhttps://vk.com/SokolovCnhttp://ok.ru/sokolov.ohttps://twitter.com/SokolovCnhttps://instagram.com/SokolovCn