Всього голосів: 0
Голосування закінчилося: 10 Серпня 2013, 11:08:22
0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.
Наташа,зроблю оплату рахунка в понеділок,хочу внести всю суму відразу, але ще немає рахунку по Баті
Наташ, а ты мне свитер кияби купила , а то я как обычно забыла внести в бандлер
Наташа, здравствуйте,во сколько такая сумочка обойдется http://www.kiabi.es/bolso-liso-mujer_P424901#C424891 ?
Наташ, я успела с манго или пролетела?
Добрый вечер, Ната не знаешь Бата от 31.08 в ближайшее время придёт так надо, вот думаю рассчитывать ?
6-30%+15%*курс=124,18 грн+вес
спасибо, еще успеваю?