Сьогодні в Седамі моєму улюбленому купила нове масло вершкове, "Білоцерківське масло"

Воно в цікавій упаковці, пів-кіло, по типу пергаментного паперу. Смак не можу навіть описати - солодкувато-молочно-коров'ячий

Ніколи напевно такого не пробувала, ми з малим з'іли 4 бутерброди, на цьому весь кайф скінчився, бо скінчився батончик

Чекаю чоловіка з роботи, будемо продовжувати поідання смакоти
