Читаю проект закона с умным названием, что Аня выложила.
Фраза
розділ IV „Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку” виключити.
означает ли это отмену так называемых декретных вообще?
И остается только одна помощь при рождении?
„Допомога при народженні дитини призначається у розмірі 41 280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”;
т.е. 10320 единоразово + по 860 ежемесячно до 3 лет?