Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Первый раз в первый класс.  (Прочитано 209105 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4605 : 20 Червня 2020, 23:17:14 »
ок, а англ мова, а далi
Ви як мама майбутього школяра, мали подумати про підготовку дитини до школи за рік, а то й два, раніше.. А, що хіба мало книжок, зошитів для дошкільнят з анг. мови?

Майя2014

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 782
  • Спасибо: 158
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4606 : 20 Червня 2020, 23:22:45 »
Ви як мама майбутього школяра, мали подумати про підготовку дитини до школи за рік, а то й два, раніше.. А, що хіба мало книжок, зошитів для дошкільнят з анг. мови?
ноу коментс)))) как всегда сам дурак)))

Anit

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 6846
  • Спасибо: 1122
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4607 : 21 Червня 2020, 00:01:10 »
Ви як мама майбутього школяра, мали подумати про підготовку дитини до школи за рік, а то й два, раніше...
А як же стосовно того, що самі вчителі просять не вчити дітей писати письмовими літерами?

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4608 : 21 Червня 2020, 00:04:36 »
А як же стосовно того, що самі вчителі просять не вчити дітей писати письмовими літерами?
Я купувала прописи для першого класу. Жодного зауваження під час навчання у першому класі не отримала.
Я нікого не агітую.. Зрештою, це справи кожного - навчати дітей, займатися з ними, чи покладатися на когось..
« Останнє редагування: 21 Червня 2020, 00:10:56 від juli-juli »

Юле4ка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 426
  • Спасибо: 162
  • Стать: Жіноча
  • 0638494119
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4609 : 21 Червня 2020, 00:15:43 »
Да, конечно ж можно не работать и заниматься ребёнком, но позволить себе это могут единицы. Я не педагог и объяснить порой не могу что к чему, а ноутбуком мой ребёнок пользоваться ещё не умеет. Как быть мне, матери ребёнка, который идёт в 1й класс.?Как вообще донести ребёнку, что он должен учится?
сп  Гель лаки Kodi,PNB,Naomi http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=87262.msg5981963#msg5981963
Мастер маникюра  р-н Рокоссовского, т. 0638494119

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4610 : 21 Червня 2020, 00:18:54 »
Да, конечно ж можно не работать и заниматься ребёнком, но позволить себе это могут единицы. Я не педагог и объяснить порой не могу что к чему, а ноутбуком мой ребёнок пользоваться ещё не умеет. Как быть мне, матери ребёнка, который идёт в 1й класс.?Как вообще донести ребёнку, что он должен учится?
Дозволити що? Вивчити цифри, літери, фігури, елементарні слова на анг. (ручка, олівець, зошит, будинок..)  :-\

Юле4ка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 426
  • Спасибо: 162
  • Стать: Жіноча
  • 0638494119
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4611 : 21 Червня 2020, 05:53:39 »
Дозволити що? Вивчити цифри, літери, фігури, елементарні слова на анг. (ручка, олівець, зошит, будинок..)  :-\
а вы хотите сказать, что дитя не пойдя 1го сентября в школу, будет само садится и учится пока я до 7ми вечера на работе? Как мне её саму оставить дома с утра и до вечера? Пишете бред, вы работаете вообще?
сп  Гель лаки Kodi,PNB,Naomi http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=87262.msg5981963#msg5981963
Мастер маникюра  р-н Рокоссовского, т. 0638494119

Юле4ка

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 426
  • Спасибо: 162
  • Стать: Жіноча
  • 0638494119
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4612 : 21 Червня 2020, 05:58:57 »
Дозволити що? Вивчити цифри, літери, фігури, елементарні слова на анг. (ручка, олівець, зошит, будинок..)  :-\
дозволити не працювати.
Элементарные вещи  мы выучили, но уроки делать то надо, а когда это делать, если я на работе?
сп  Гель лаки Kodi,PNB,Naomi http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=87262.msg5981963#msg5981963
Мастер маникюра  р-н Рокоссовского, т. 0638494119

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4613 : 21 Червня 2020, 07:26:22 »
дозволити не працювати.
Элементарные вещи  мы выучили, но уроки делать то надо, а когда это делать, если я на работе?
Я вас розумію,  а з ким ви будете лишати дитину дома?
Безперечно, така форма навчання не всім підходить, але у нас не питають і вибір не дають. Треба ж якось пристосовуватись..Може, варто ще рік бути в садочку..
« Останнє редагування: 21 Червня 2020, 07:33:52 від juli-juli »

~Людмила~

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1983
  • Спасибо: 428
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4614 : 21 Червня 2020, 09:03:19 »
Ви як мама майбутього школяра, мали подумати про підготовку дитини до школи за рік, а то й два, раніше.. А, що хіба мало книжок, зошитів для дошкільнят з анг. мови?
Когда моя дочка шла в первый класс, то я меньше всего думала о подготовке ребенка именно в плане читать/писать/считать, меня больше всего волновал вопрос социум/усидчивость/умение слышать учителя и воспринимать информацию.
А  про английский с тетрадами в домашних условиях это вообще  :walldash: Если хотите чтоб ребенок до школы "услышал" англ., то его б, желательно, полностью погрузить в англ.среду, пусть хотя бы пару часов в неделю на занятиях в мини группах, но никак не "елементарні слова на анг. (ручка, олівець, зошит, будинок..)"
P.S. если что, то работаю учителем  ;)

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4615 : 21 Червня 2020, 09:16:34 »
Когда моя дочка шла в первый класс, то я меньше всего думала о подготовке ребенка именно в плане читать/писать/считать, меня больше всего волновал вопрос социум/усидчивость/умение слышать учителя и воспринимать информацию.
А  про английский с тетрадами в домашних условиях это вообще  :walldash: Если хотите чтоб ребенок до школы "услышал" англ., то его б, желательно, полностью погрузить в англ.среду, пусть хотя бы пару часов в неделю на занятиях в мини группах, но никак не "елементарні слова на анг. (ручка, олівець, зошит, будинок..)"
P.S. если что, то работаю учителем  ;)
Ви вчитель анг. мови? Якщо я правильно вас розумію, то краще хай дитина іде до школи не знаючи жодного слова?

~Людмила~

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1983
  • Спасибо: 428
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4616 : 21 Червня 2020, 09:34:16 »
Ви вчитель анг. мови? Якщо я правильно вас розумію, то краще хай дитина іде до школи не знаючи жодного слова?
Нет, не англ. Я за то, чтоб детей учили учителя, а не родители!!!
От того что ребенок будет знать несколько слов по англ. перед 1 классом, думаю ему легче не будет.

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4617 : 21 Червня 2020, 09:41:31 »
Нет, не англ. Я за то, чтоб детей учили учителя, а не родители!!!
От того что ребенок будет знать несколько слов по англ. перед 1 классом, думаю ему легче не будет.
Помиляєтесь.. Нам було легше.. та і часу не так вже і багато..У другому класі ми вже вчили граматику (будували прості речення, запитання, глаголи, артиклі..) Вчителю важко, всього двічі на тиждень, цьому навчити..

juli-juli

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 547
  • Спасибо: 385
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4618 : 21 Червня 2020, 09:50:14 »
Можна безкінечно сперечатися на цю тему.Я для себе обрала буди помічником у навчанні для дитини і вчителя..
« Останнє редагування: 21 Червня 2020, 09:59:29 від juli-juli »

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Первый раз в первый класс.
« Reply #4619 : 21 Червня 2020, 09:54:19 »
Коли дочка йшла до школи, то вміла читати, додаватиі віднімати в межах 10, знала геометричні фігури... багато з уроку Я досліджую світ.
І їй з цими знаннями  було значно легше, ніж тим діткам, з якими батьки не займалися.
Щоб дитина вміла сидіти на уроках і слухати учителів, то батькам про це також треба постійно говорити зі своєю дитиною, а не віддати до школи - і вчіть. Можна було віддавати в групи по підготовці до школи (до березня каранту не було).
Щодо англійської мови:
Ми займалися картками Домана і словниковий запас був достатній, щоб легко вчитися в школі. Для того, щоб цікаво було дитині вивчати - гралися в рольові ігри: я була вчителем, донечка учнем. Дзвенів дзвінок на урок, ми гарно одягнені, донечка сідала за парту, я біля мольберта (уявна дошка), картки Домана, пісеньки з ютуб, багато роздаткового матеріалу. За загне навчання - наліпка.
Ми і зараз продовжуємо так займатися на вихідних з англійської, математики, інформатики.
І для цього не потрібно бути вчителем. Треба лише бажання.

Kupi.cn.ua