девочки посоветуйте кудаб можно поехать покупатся
неповерите в етом году еще не разу на пляже не были 
Сьогодні погода холоднувата для купання.
На минулому тижні за пішохідним мостом купались, народу

, були на лодочній станції на Бобровиці

, сподобалося.
А ще їздили на Дніпро в Любеч, так то взагалі супер відпочинок. Накупались, наловили риби, ще й екскурсії побували, там Антонієві печери. Він почав будувати печер у Любечі, потім у Чернігові, Києві. А ще там у 1097 році відбувся зїзд князів. А які там краєвиди із замкової гори, описати неможливо - це треба бачитти.