. Дівчата, дуже термінлво, скиньте ссилку чи напишіть краще закони статті що можна, ми влипли конкретно!!!
Сіли на потяг до Одеси, білети куплені давно, плацкарт. Прибув потяг - наш вагон купейний, білорус. Щдається... Місць немає, сказали, якщо знайдуть вільні - будемо допла,увати багато.
Які у мене права у даному випадку?
Прошу, напишіть