Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Инвалидность по слуху, слух. аппараты  (Прочитано 4219 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча

Моїй донечці 4 роки. Лікарі поставили нам діагноз двобічна сенсоневральна тугоухість 2-3 ст. Ми були в Києві і в ін-ті отоларингології, ін-ті нейрохірургії, в центрі АВРОРА. В останньому закладі нам ще поставили діагноз слухова нейропатія і порадили купити слухові апарати на 2 вушка Sensei BTI

Що можете сказати про дані слух. апарати? Які краще взагалі не купувати? Можливо є гарної якості іншої фірми

Ніби по нашому діагнозу можна оформляти інвалідність (потім держава компенсує вартість одного слухового апарата). Тільки не знаю з чого починати. Хто оформляв дитинці інвалідність по слуху - поради і рекомендації як це правильно зробити

EL

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13897
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #1 : 18 Серпня 2015, 16:08:31 »
найду_телефон_mamы_девочкі,которой_в_Авроре_ставілі_аппарат
і_кіну_в_лічку
поговоріте

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #2 : 18 Серпня 2015, 19:54:46 »
Дякую!!

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #3 : 18 Серпня 2015, 20:04:19 »


Ніби по нашому діагнозу можна оформляти інвалідність (потім держава компенсує вартість одного слухового апарата). Тільки не знаю з чого починати. Хто оформляв дитинці інвалідність по слуху - поради і рекомендації як це правильно зробити

Перш за все висновок сурдолога ОДЛ. Ви були на прийомі в обл. дит. сурдолога?

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #4 : 18 Серпня 2015, 20:46:42 »
пару тижнів тому були, але там був молоденький сурдолог, який працював там останній день (в дитячій обласній поліклініці). Але тоді в нас не було обстежень з Аврори. Тепер планую в дит.обл. поліклініку, але хочу бути інформаційно озброєною

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #5 : 18 Серпня 2015, 21:03:19 »
пару тижнів тому були, але там був молоденький сурдолог, який працював там останній день (в дитячій обласній поліклініці). Але тоді в нас не було обстежень з Аврори. Тепер планую в дит.обл. поліклініку, але хочу бути інформаційно озброєною
На жаль, нема вже на світі Доктора Шейни О.М., яка працювала там сурдологом...
Рекомендую напряму йти до голови ЛКК (це комісія, яка розглядає питання надання інвалідності дітям області) Кривець Людмили Іванівни (якщо вона у відпустці, то до начмеда Іванової Ольги Олексіївни) й уточнювати всі питання.

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #6 : 18 Серпня 2015, 21:39:17 »
Дякую за пораду

nato4ka1977

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4235
  • Спасибо: 422
  • Стать: Жіноча
  • 0шість3-47-6два 5-37
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #7 : 19 Серпня 2015, 07:56:59 »
пару тижнів тому були, але там був молоденький сурдолог, який працював там останній день (в дитячій обласній поліклініці). Але тоді в нас не було обстежень з Аврори. Тепер планую в дит.обл. поліклініку, але хочу бути інформаційно озброєною
у нас инвалидность, но не по слуху. Сначала нас направили на консультацию в охматдет (наш профильный местный врач), а там специалист дал направление на лкк. Если специалиста в области нет, то можно с педиатром поговорить чтобы направили в Киев, потому что без направления профильного врача на лкк вас никто не примет, это точно.
По поводу аппарата - бывшая свекровь носит маленький в ухе уже много-много лет, делали ей в Реотоне к Киеве (ст.м. Золотые ворота). Я там была несколько раз, есть там и детское отделение.
Ну а насчет "бесплатного" у меня однозначное мнение, подкрепленное опытом - все что делают бесплатно все г. Мы потеряли год лечения из-за такого вот бесплатного, поэтому в этом году я доплатила деньги чтобы нам сделали изделие из импортных материалов, которое дает результаты. Главное ведь чтобы ребенку помогало, а не "бесплатность"!
Схемы А-строчка,МикаА http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=86912.0
Бисер PRECIOSA http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=97993.0
Схемы АртМиллениум  http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=92607.0

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #8 : 19 Серпня 2015, 08:35:10 »
так, я згідна, що безкоштовне хорошим не буває. Але нам треба купити відразу  2 слухових апарати, а вони коштують майже 20 тис грн кожний. Є дешевші, але якість їхня значно гірша.
Я питалася в лікаря "Можливо нам поставити зразу в одне вушко хороший слуховий апарат, а через певний час у друге", а він нам відповів що при нашому захворюванні, тим більше дитині, треба відразу 2 і якомога швидше.
ось я і хочу оформити інвалідніть, щоб вартість одного компенсувала держава
Про слухові апарати Сенсей хтось щось чув?

EL

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13897
  • Спасибо: 1314
  • Стать: Жіноча
  • я ни здеся
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #9 : 19 Серпня 2015, 13:46:33 »
смотрите, вот тема о девочке, которой мы на форуме деньги собирали на слух.аппарат http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=23499.0
а это статья о них с Авророй http://www.gorod.cn.ua/news_38922.html#ad-image-0
и номер телефона прикреплен

позвоните, скажете что на форуме нашли или я дала номер со статьи(Лена)
они тоже разные использовали аппараты, думаю что-то да подскажут

злобный тролль

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2444
  • Спасибо: 313
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #10 : 19 Серпня 2015, 14:01:39 »
Не раджу відкладати візит до ОДЛ щодо освідчення дитини на комісії - там треба буде документів назбирати, а це час...

allusya14

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Спасибо: 2
  • Стать: Жіноча
  • allysya14
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #11 : 18 Лютого 2017, 14:04:36 »
Добрый день, Olesyamile!
Хочу спросить, как дела у Вашей дочки? что с гр. инв.? что с слух. апп.?
Возможно, Вы все это уже имеете...ведь время идет... и ребенок нуждается в улучшении.
Я для поддержания этой темы скажу от себя немного.
Я взрослый человек. Переболела перед школой-результат тугоухость 3-4 степени. Законч. школу №17.получила образование.
В 24 г была неудачная покупка сл.ап. В 26 лет купила на мою аудиограмму  2 аппаратика Naida S V UP. Скажу сразу. они дорогие очень. и прежде чем делать дорогостоящую покупку я обошла немало врачей. также собирала инфо с людей в нашем городе которые тоже столкнулись с такой проблемой о врачах-слухопротезистах.
 5 лет езжу к своему врачу Ващенко Владиславу Ивановичу. Всем довольная.
Если интересуют подробности,  звоните 093 64 36 747.
Буду рада помочь полезной информацией.
А вообще, будьте здоровы и не болейте!

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #12 : 27 Лютого 2017, 16:47:04 »
Інвалідність ми отримали без проблем.
Безкоштовно нам видали 1 СА (Бернафон), ми його подарували іншій дитинці із дуже бідної родини (їм також потрібно було 2 СА)
Донечка пару місяців носила бернафони ,потім ми придбали 2 СА Фонак наіда S V SP . І вже при налаштуванні відчутна була різниця.
Звісно що в спілкуванні трішки відчувається, що вона не так чує, але нам ще важкувато зробити точну аудіаграму, яка потрібна для налаштування СА
Слух у нас за майже 1,5 роки, дякувати Богові, не падає, сподіваємося на покращення  ;)

olesyamile

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 177
  • Стать: Жіноча
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #13 : 27 Лютого 2017, 16:48:51 »

 5 лет езжу к своему врачу Ващенко Владиславу Ивановичу. Всем довольная.
Если интересуют подробности,  звоните 093 64 36 747.
Буду рада помочь полезной информацией.
А вообще, будьте здоровы и не болейте!
Він знаходиться в Чернігові? Чи Києві? Бо ми налаштовуємо СА в Києві

allusya14

  • Новичок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Спасибо: 2
  • Стать: Жіноча
  • allysya14
Re: Инвалидность по слуху, слух. аппараты
« Reply #14 : 27 Лютого 2017, 21:32:59 »
Добрый вечер! Я очень рада ответу Вашему!!!!))))
И Слава Богу, что у Вашей дочурки улучшение. Я уверенная, что со временем установите точную аудиограмму и настройка будет лучше прежней. Заниматься+СА=и результат будет.
Очень хорошо, что Вы приобрели СА Наиды. Мне они нравятся. Есть с чем сравнить, были до этого никудышние аппаратики.
Ващенко Владислав Иванович заместитель, а еще в кабинете с ним работает Андрущенко Александр Владимирович. Ихний кабинет находится в Киеве.
068 81 10 289,  050 336 28 26 тел. Ващенко  В.И.
095 701 77 11 Андрущенко А.В.
Киев, ул. Маршала Тимошенко,14, каб. 315, м. Минская.
Обращайтесь хоть ко мне хоть к ним.
 Успехов в результате дочки!

Kupi.cn.ua