0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.
вот и я о том же, только поленилась так все расписывать
Стаха брали около "Хряка" http://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/66529-staha-brali-okolo-hrjaka.htmlhttp://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/66527-artema-staha-zaderzhali-na-vzjatke.html скоро выборы ,готовятся
У Чернігові мешкає Принцеса Світу http://www.gorod.cn.ua/news/lyudjam-o-lyudjah/66512-u-chernigovi-meshkae-princesa-svitu.html#ad-image-0У Чернігові живе «Принцеса Світу». Мова йде про юну Катерину Ковтун.Її мало хто знає у Чернігові, але вона досить відома за кордоном. Ця неймовірно талановита дівчинка у 5 років завоювала титул «Маленька Міні-міс Чернігова».А вже у свої 11 років Катя Ковтун здобула перемогу на міжнародному фестивалі Принцеса Світу «World Festival - Prince & Princess of the World» і виборола почесний титул «PRINCESS OF THE WORLD – SUPER GRAND PRIZE».
Это ж дочь Rishka ,мы знаем
я не знала
Такая девочка красивая! И умная, судя по интервью.
В постоянном страхе из-за соседаhttp://www.gorod.cn.ua/news/gorod-i-region/66504-v-postojannom-strahe-iz-za-soseda.htmlэто случайно не тот что стоит возле Союза
Он самый.