Всього голосів: 0
Голосування закінчилося: 10 Серпня 2013, 11:08:22
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
да собирается ,бросте в бандлер плизЗаказ можно оставить перейдя по ссылке http://kupikupi.bunddler.com/web
обычно, если обувь полномерная, то 38 и покупаю, иногда бывает 39, а иногда и 37 Что посоветуете?А то я уже заказ в Б. бросила на 40 размер
http://www.cometaoutlet.it/det_art.aspx?cod=86849Эта обувь маломерит? ношу 37, а эта модель есть в 38. очень понравились, но боюсь будут шляпать
Наташ,а я там натупила, 2 раза записалась,извини
ну прям не знаю(((ну вот посоветовалась Вам бы 39 был хорош...38 девочка взяла 38 говорит впритык
Мої вітання!Вперше зробила у вас замовила ці джинси http://www.mangooutlet.com/ES/p0/mujer/prendas/jeans/jeans-slim-alice/?id=23020042_TN&n=1&s=prendas.tejanos&ident=0__0_1442837381226&ts=1442837381226Прошу перевірити коректність замовлення у Бандлері та проконсультувати про мої подальші дії та орієнтовані терміни отримання замовлення.Щиро вдячна!