Всім привіт. Мені 38 років, працюю в напруженому ритмі в Києві, і останнім часом відчуваю серйозний спад продуктивності та швидкості мислення. Хочу спробувати концепцію біохакінгу, щоб оптимізувати ресурси організму, налагодити роботу клітин та повернути енергію тіла. Підкажіть, з чого краще почати цей шлях новачкові, щоб діяти на науковій основі у профі?