Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Чи боляче робити лазерну епіляцію?  (Прочитано 191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Darinas

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 163
  • Спасибо: 1
  • Стать: Жіноча
Хочу спробувати, але трохи боюся через відгуки — хтось каже, що майже нічого не відчувається, а хтось пише, що дуже боляче. Особливо цікавить зона бікіні та пахви. Від чого взагалі залежить біль: апарат, майстер чи індивідуальна чутливість? І чи правда, що з кожною процедурою стає легше? Поділіться своїм досвідом

SemMarisha

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Спасибо: 127
  • Стать: Жіноча
  • Марина 0936087294 и 0973352489 район Масаны
Re: Чи боляче робити лазерну епіляцію?
« Reply #1 : 28 Травня 2026, 18:11:15 »
Доброго дня!
Роблю ноги в Лазерхаузі,все добре, але перші кілька днів, є запалення шкіри незначне, результатом дуже задоволена

Кариша Новик

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 125
  • Спасибо: 1
Re: Чи боляче робити лазерну епіляцію?
« Reply #2 : 29 Травня 2026, 12:10:09 »
Зараз переїхала в Київ по роботі, тому також хочу трохи зайнятися своєю красою. Планую зробити лазерне видалення волосся під пахвами, бо давно хотіла спробувати цю процедуру для комфорту та впевненості в собі. Мені радили салон LaserVille, ось сайт https://laserville.com/lazerna-epilyaciya-pahv/ . Кажуть, там хороший сервіс, сучасне обладнання та уважні майстри. Думаю найближчим часом записатися й нарешті приділити час для себе