Черниговский форум о детях

Автор Тема: Консультативна правова допомога  (Прочитано 2518 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Консультативна правова допомога
« : 20 Сентябрь 2018, 14:50:39 »
Пропонуємо вашій увазі юридичні консультації та іншу правову інформацію в сфері захисту прав громадян.

Не бійтеся казати про насильство в сім'ї!
Поради жінкам у консультації від Міністра юстиції Павла Петренка
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=313966&tp=0


MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #1 : 25 Сентябрь 2018, 11:09:34 »
Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.

Тож, як позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину, читайте у консультації від Міністра юстиції Павла Петренка за посиланням У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=315808&tp=0
« Последнее редактирование: 25 Сентябрь 2018, 14:52:57 от MariyaPL »

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #2 : 03 Октябрь 2018, 13:53:55 »
При звільненні працівника виплата всіх сум провадиться в день звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.

Читайте про це в черговій консультації Міністра юстиції Павла Петренка за посиланням У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=316807&tp=0.

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #3 : 09 Октябрь 2018, 15:31:46 »
Кому надається допомога по безробіттю?
Про це йдеться у черговій консультації Міністра юстиції Павла Петренка за посиланням: У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=317466&tp=0.


Ира_Н.

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3989
  • Спасибо: 267
  • Пол: Женский
  • +380506338402
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #4 : 11 Октябрь 2018, 12:59:04 »
Здравствуйте, подскажите , пжл., как быть в ситуации, когда женщина замужем в Италии, имеет в браке ребенка от итальянца, ребенок страдает от насилия со стороны отца, может ли она приехать в Украину и подать здесь на развод и алименты , или она может это сделать только в Италии?
Биотатуаж, коррекция бровей У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #5 : 12 Октябрь 2018, 11:13:22 »
Здравствуйте, подскажите , пжл., как быть в ситуации, когда женщина замужем в Италии, имеет в браке ребенка от итальянца, ребенок страдает от насилия со стороны отца, может ли она приехать в Украину и подать здесь на развод и алименты , или она может это сделать только в Италии?

Доброго дня. Питання щодо розірвання шлюбу та стягнення аліментів можна вирішувати і в Україні і в Італії за вибором заявника, оскільки відповідно до статті 28 ЦПК України вказані справи можуть пред’являтися до суду  за місцем проживання або перебування позивача.
Однак в описаній ситуації слід звернути увагу на наступне.
Україна та Італія являються учасниками  Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей від 25.10.1980. Конвенція визначає, що виникнення правовідносин між дитиною та особами, яким належать права піклування про неї (у першу чергу, йдеться про батьків), слід пов’язувати з законодавством тієї держави, в якій дитина постійно проживає, не зважаючи на те, громадянином якої держави є дитина, заявник або особа, яка ймовірно протиправно утримує дитину.
Особа або установа, які стверджують, що дитина була вивезена з Держави-учасниці або утримується на території іноземної держави з порушенням прав піклування про дитину, може відповідно до статті 8 Конвенції звернутися с заявою про допомогу у забезпеченні повернення дитини.
Тобто, якщо дитина народилася та постійно проживала в Італії, то всі питання щодо неї мають вирішуватись саме в цій країні. Тому перед виїздом з країні вам необхідно потурбуватися про офіційний дозвіл батька на виїзд дитини закордон, щоб в майбутньому уникнути питань, пов’язаних з примусовим поверненням дитини до країни її постійного поживання.

Ytochka

  • Постоялец
  • ***
  • Сообщений: 204
  • Спасибо: 39
  • Пол: Женский
  • 0639682554 - Алла
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #6 : 12 Октябрь 2018, 11:15:52 »
 :girlsmile:
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти

Ира_Н.

  • Звезда форума
  • *****
  • Сообщений: 3989
  • Спасибо: 267
  • Пол: Женский
  • +380506338402
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #7 : 12 Октябрь 2018, 11:20:16 »
Благодарю за ответ!  :daisy:
Биотатуаж, коррекция бровей У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти

marfusia

  • Местный житель
  • ****
  • Сообщений: 253
  • Спасибо: 12
  • Пол: Женский
  • т.(095) 191-13-39 Марина
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #8 : 13 Октябрь 2018, 23:10:13 »
Скажите реально ли разделить счета в приватизированой квартире,А то владельцев много,а платим только мы :walldash:

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #9 : 17 Октябрь 2018, 12:14:16 »
Про захист прав найменших українців читайте у черговій консультації Міністра юстиції Павла Петренка
У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=318438&tp=0.

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #10 : 17 Октябрь 2018, 14:54:36 »
Скажите реально ли разделить счета в приватизированой квартире,А то владельцев много,а платим только мы :walldash:

Доброго дня. Це питання вирішується через суд. Попередньо рекомендуємо вам звернутися до житлово-комунального підприємства, яке обслуговує ваш будинок. А безоплатні правові консультації ви можете  отримати в Чернігівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги  (м. Чернігів, пр-т Миру, буд. 49а, офіс 709, 1007, тел.: 77-43-58, 77-51-68).

marfusia

  • Местный житель
  • ****
  • Сообщений: 253
  • Спасибо: 12
  • Пол: Женский
  • т.(095) 191-13-39 Марина
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #11 : 21 Октябрь 2018, 16:54:46 »
спасибо большое

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #12 : 23 Октябрь 2018, 14:41:47 »
Міністерство юстиції виступило з ініціативою щодо роботи у віддалених селах та містечках, де немає нотаріусів, уповноважених осіб.
Детальніше про цю ініціативу та розроблений Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості» (№9140) читайте у консультації Міністра юстиції Павла Петренка за посиланням У Вас недостаточно прав на просмотр ссылок. Зарегистрироватся или Войти
http://just.cg.gov.ua/index.php?id=319188&tp=0.

Ира20115

  • Местный житель
  • ****
  • Сообщений: 337
  • Спасибо: 14
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #13 : 23 Октябрь 2018, 20:28:31 »
Скажіть, будь ласка, як сьогодні нараховуються аліменти на дитину? Дякую всім, хто має можливість відповісти.

MariyaPL

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 42
  • Спасибо: 5
Re: Консультативна правова допомога
« Ответ #14 : 26 Октябрь 2018, 15:14:12 »
Скажіть, будь ласка, як сьогодні нараховуються аліменти на дитину? Дякую всім, хто має можливість відповісти.

Доброго дня! Утримання аліментів проводиться з отримуваної боржником заробітної плати (з суми, що залишилась після відрахування податків і зборів) у розмірі, визначеному рішенням суду про стягнення аліментів, але у будь-якому разі, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Kupi.cn.ua