Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вопрос-ответ до 17.10.2012(Архив)  (Прочитано 1050989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

мариночка

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 205
  • Стать: Жіноча
  • 0984392980 звонить с 10-18, после не беру трубку
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31290 : 13 Жовтня 2013, 00:08:38 »
morana  вам наверное нужна эта темка  http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=29900.0

ТУРЦИЯ для детей http://goo.gl/Rz5O0d
Трикотаж для детей http://goo.gl/CBviY8

Anatolievna

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1644
  • Спасибо: 147
  • Стать: Жіноча
  • (093)3656588 - Наталия
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31291 : 13 Жовтня 2013, 00:09:38 »
вы ж разведённая,то вы не мать одиночка
если б не были в браке и родили ребёнка,то тогда бы вы были мать-одиночка
вот я и писала,вам,что вы разведённая
и поэтому вы не мать одиночка

постанови одинокою матір'ю слід вважати жінку,  яка не перебуває у
шлюбі  та  у  свідоцтві відсутній запис
про батька дитини або запис про батька  зроблено  у  встановленому
порядку  за  вказівкою матері;  вдову;  іншу жінку,  яка виховує й
утримує дитину сама.
 


kirill

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2851
  • Спасибо: 873
  • Стать: Жіноча
  • 0673786773 и 0638706995 - Оксана
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31292 : 13 Жовтня 2013, 00:21:57 »
Дівчата, підкажіть будь ласка. На форумі є тема про матерів одиначок? Дуже потрібна консультація з цього питання.
В неті вже багато чого начиталась. Не можу зрозуміти чи я відношуся до даної категорії. В мене є дитина народжена в зареєстованому шлюбі, разар я розлучилася, аліменти на дитину не отримую. То я мати одиначка чи ні? Якщо так, то на яку допомогу від держави я маю право? Буду вдячна за відповіді.
Вы не являетесь одинокой мамой, так как ваш ребенок родился в браке. А вот так как вы разведены и официально подавали на алименты, а муж вам не платит и не получали в течении полных шести месяцев алименты, вы можете обратится в отдел пособий, для оформления временной помощи, как не получающей алименты.
   Стаття 18-1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям

     Право  на  допомогу  на  дітей одиноким матерям мають одинокі
матері (які не перебувають у шлюбі),  одинокі усиновлювачі, якщо у
свідоцтві про  народження  дитини  або  документі  про  народження
дитини,  виданому  компетентними  органами  іноземної держави,  за
умови його  легалізації  в  установленому  законодавством  порядку
(рішенні  про  усиновлення  дитини),  відсутній  запис  про батька
(матір) або запис про батька  (матір)  проведено  в  установленому
порядку  органом  державної  реєстрації  актів цивільного стану за
вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
« Останнє редагування: 13 Жовтня 2013, 00:36:37 від kirill »


morana

  • Гість
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31293 : 13 Жовтня 2013, 00:36:57 »
На аліменти я не подавала, колишній чоловік пообіцяв допомагати й так, що він і робить. Правда з неодноразовими нагадуваннями.
А з приводу матері одиначки мене з пантилику збила така інфа
Відповідно до  зазначеного,  до  категорії  одинокої   матері
відносяться:  жінка,  яка  не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про
народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис
про  батька  зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері;
вдова;  жінка,  яка виховує дитину без  батька  (в  тому  числі  й
розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, незважаючи на факт
отримання аліментів,
і жінка,  яка вийшла заміж,  але  її  дитина
новим  чоловіком  не  усиновлена).

kirill

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2851
  • Спасибо: 873
  • Стать: Жіноча
  • 0673786773 и 0638706995 - Оксана
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31294 : 13 Жовтня 2013, 00:40:52 »
На аліменти я не подавала, колишній чоловік пообіцяв допомагати й так, що він і робить. Правда з неодноразовими нагадуваннями.
А з приводу матері одиначки мене з пантилику збила така інфа
Відповідно до  зазначеного,  до  категорії  одинокої   матері
відносяться:  жінка,  яка  не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про
народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис
про  батька  зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері;
вдова;  жінка,  яка виховує дитину без  батька  (в  тому  числі  й
розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, незважаючи на факт
отримання аліментів,
і жінка,  яка вийшла заміж,  але  її  дитина
новим  чоловіком  не  усиновлена).


А вы это где вычитали? На сколько я знаю, это фраза больше подходит для оформления дополнительного отпуска по месту работы ( 7 дней на ребенка), когда мама сама воспитывает одного ребенка, разведена. Тогда, она типа приравнивается к матери одиночке.


morana

  • Гість
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31295 : 13 Жовтня 2013, 00:55:13 »
kirill, дуже вдячна Вам за розяснення. Подякувала-б і під аватарку, але як новичок не можу  :)

Sweet-girl

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4332
  • Спасибо: 592
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31296 : 13 Жовтня 2013, 08:38:06 »
Дівчата, підкажіть будь ласка. На форумі є тема про матерів одиначок? Дуже потрібна консультація з цього питання.
В неті вже багато чого начиталась. Не можу зрозуміти чи я відношуся до даної категорії. В мене є дитина народжена в зареєстованому шлюбі, разар я розлучилася, аліменти на дитину не отримую. То я мати одиначка чи ні? Якщо так, то на яку допомогу від держави я маю право? Буду вдячна за відповіді.
Смотрите темки также: http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=1034.0;topicseen и http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=1776.0;topicseen
тут много о выплатах и начислениях...

натаха78

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 186
  • Спасибо: 7
  • 0688067440
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31297 : 13 Жовтня 2013, 09:55:10 »
Подскажите, где можно купить черную краску для одежды.

Хрустальная

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2277
  • Спасибо: 362
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31298 : 13 Жовтня 2013, 13:44:03 »
Подскажите, где можно купить черную краску для одежды.
на ценральном базаре возле семенного магазина, который стоял еще при СССР, справа от магазина
там еще висит плакат "Красители для одежды" - есть все цвета у них

MartaСh

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1289
  • Спасибо: 98
  • Стать: Жіноча
  • 0669719261
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31299 : 13 Жовтня 2013, 13:54:20 »
девочки, вы не в курсе где у нас магазины от ТМ Ясень? Был на горбольнице, закрыли. Может еще где есть?

She-Wolf__,,,^._.^,,,__

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 17459
  • Спасибо: 766
  • Все ВСЕГДА заканчивается хорошо!!! :)
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31300 : 13 Жовтня 2013, 14:08:57 »
девочки, вы не в курсе где у нас магазины от ТМ Ясень? Был на горбольнице, закрыли. Может еще где есть?
на Пухова
был еще на Ниве под куполом, но не знаю- есть ли сейчас

а что в них вас интересует, чего в других нет? ???

Об оплате и раздаче, пожалуйста, в личку.

Дивна

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 24396
  • Спасибо: 1759
  • Стать: Жіноча
  • (093)456 9443 viber, Оксана
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31301 : 13 Жовтня 2013, 15:11:07 »
девочки, вы не в курсе где у нас магазины от ТМ Ясень? Был на горбольнице, закрыли. Может еще где есть?
на углу, напротив почтамта. он?

katyaaa

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1440
  • Спасибо: 280
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31302 : 13 Жовтня 2013, 15:13:14 »
на углу, напротив почтамта. он?
Так там его уже нет

Дивна

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 24396
  • Спасибо: 1759
  • Стать: Жіноча
  • (093)456 9443 viber, Оксана
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31303 : 13 Жовтня 2013, 15:14:14 »
отстала от жизни  :walldash: бываю там редко, да и внимания не обращала

Sweet-girl

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4332
  • Спасибо: 592
  • Стать: Жіноча
Re: Вопрос-ответ
« Reply #31304 : 13 Жовтня 2013, 15:15:55 »
девочки, вы не в курсе где у нас магазины от ТМ Ясень? Был на горбольнице, закрыли. Может еще где есть?
Скорее всего только ларек возле завода остался. Все закрывали...