Дівчата, підкажіть будь ласка. На форумі є тема про матерів одиначок? Дуже потрібна консультація з цього питання.
В неті вже багато чого начиталась. Не можу зрозуміти чи я відношуся до даної категорії. В мене є дитина народжена в зареєстованому шлюбі, разар я розлучилася, аліменти на дитину не отримую. То я мати одиначка чи ні? Якщо так, то на яку допомогу від держави я маю право? Буду вдячна за відповіді.
Вы не являетесь одинокой мамой, так как ваш ребенок родился в браке. А вот так как вы разведены и официально подавали на алименты, а муж вам не платит и не получали в течении полных шести месяцев алименты, вы можете обратится в отдел пособий, для оформления временной помощи, как не получающей алименты.
Стаття 18-1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі
матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у
свідоцтві про народження дитини або документі про народження
дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за
умови його легалізації в установленому законодавством порядку
(рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька
(матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому
порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за
вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.