А учитель что должен знать что давать?
на місці б вчителя я б 351 раз подумала, перш ніж давати які-небудь ліки. А не дай Боже алергія на щось, або несумісність із чимось, або якийсь діагноз є, коли цього не можна. Та ну.
Це не робота вчителя.
Вчителів раніше, мабуть і зараз, в інститутах вчили надавати першу необхідну допомогу. У нас була валеологія, щось там нам розповідали, показували, на муляжах уколи робили. Навіть про трахеостомію розповідали, як робити. До цього часу пам'ятаю, як я сперечалася, що це 1 з мільона ризикне робити дірку в горлі без медичних знань та досвіду. а мені у відповідь: Буде дитина вмирати - розріжеш. - Ага, точно.
Одна справа кров зупинити при пораненні, перев'язку зробити, а інша серьозні маніпуляції.
На вчителів я б дуже не розраховувала. ))