Дрiбнi виробники купують у селян. У свекрухи в селi грузини скуповують молоко для виробництва сирiв i подальшого iх продажу в Киэвi.
І роблять фальсифікат
Переробка такого молока дуже дорога, щоб конкурувати з великими виробниками, треба ім туди або пихати рослинні жири, або продавати значно дорожче під виглядом ексклюзиву , типо єко- продукт чи авторська технологія... якось так, або забити болт на вимоги до мікробіологісноі чистоти продукту
Хоча я замовляю осетинські сири на сімейному виробництві ( висилають НП) молоко закоповують у селян ... смачно, недешево , в супермаркеті дешевше .. про якість всяку і відсутність бактерій , я не хочу думати

у них і масло є , але я не люблю домашнє ...