як на мене - скульптура, як скульптура, батьки присіли до дитини, хто що бачить, мабуть
врешті чиясь творчість і не повинна всім подобатись, це бачення конкретної людини
щодо 7-ми мільйонів - це вже було у київському метро, цікаво, що з цих грошей отримав майстер