Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вы слыхали или нет? Новости.  (Прочитано 5125663 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

таняz

  • Гість
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69030 : 21 Листопада 2019, 19:57:03 »
допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), допомога по вагітності та пологах і допомога на поховання.
https://www.facebook.com/VDFSSU/photos/a.857869967637130/2532134580210652/?type=3&theater
так соцстрах не только такие выплаты совершает, других выплат не коснется?

таняz

  • Гість
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69031 : 21 Листопада 2019, 20:03:52 »
Это ж и смотря какой тариф.
даже по 4.50 большая квартира до 300грн не будет

Ассоль

  • Гість
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69032 : 22 Листопада 2019, 00:49:28 »
Знаю эту девушку. Посмотрите какое красивое белье она шьёт  :super:

Ирен Глюк: декрет – наилучшее время для хобби и саморазвития
https://www.gorod.cn.ua/news/lyudjam-o-lyudjah/109613-irina-glyuk-dekret-nailuchshee-vremja-dlja-hobbi-i-samorazvitija.html
Очень красивое! Какая умничка, всегда восхищаюсь многодетными мамами, они обычно все успевают: и деток растить, и любимым делом заниматься

parashutist

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5157
  • Спасибо: 339
  • Стать: Чоловіча
  • 0938442684
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69033 : 22 Листопада 2019, 09:11:05 »
даже по 4.50 большая квартира до 300грн не будет

Даже по 4,50, это имеется ввиду, что 4,50 это дешево? У нас в ОСББ 3,20. Вот это ЖЕКи разводят нипадецки :)

Наталия2584

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1876
  • Спасибо: 196
  • Стать: Жіноча
  • 093 8097 260
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69034 : 22 Листопада 2019, 09:27:32 »
так соцстрах не только такие выплаты совершает, других выплат не коснется?

https://buhgalter.com.ua/news/soctsialniy-zahist/minsotspolitiki-garantuye-prodovzhennya-viplat-zastrahovanim-osobam/
Мінсоцполітики гарантує продовження виплат застрахованим особам


таняz

  • Гість
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69035 : 22 Листопада 2019, 09:42:52 »

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Спасибо: 127
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69036 : 22 Листопада 2019, 10:18:22 »
якщо зупинили без поважних прчин, а потім вже знайшли до чого прицопатися та оштрафувати, то штраф недійсний )) 1) поряд з підписом пишемо своє  зауваження щодо цього 2) ідемо у суд - хоча думаю, що якщо пояснити поліціянтам, що їх чекає, то вони не будуть сильно наполягати на штрафі.
Писати свої зауваження мало сенс раніше, коли спочатку складався протокол про адміністративне правопорушення, а потім виносилася постанова. Протокол був одним з доказів порушення, тому при розгляді адміністративної справи СМ мав прийняти до уваги пояснення особи яка притягувалася до адміністративної відповідальності. Зараз за більшість правопорушень виноситься постанова (схожа на чек з супермаркету) без складання протоколу, тому не розумію, яким чином допоможуть письмові зауваження після прийняття рішення. На своєму екземплярі постанови ви можете писати все, що душі заманеться у будь-який час, а перший екземпляр в суд поліцейські просто не нададуть.

Крім того, не потрібно думати, що кожен бажаючий автоматично може скасувати будь-яку постанову, навіть винесену неправомірно.
Для прикладу, за не включення ближнього світла фар вдень поза населеним пунктом передбачена адміністративна відповідальність за статтею 125 (попередження), проте поліцейські масово штампують постанови за статтею 122 КУПАП з накладенням штрафу у розмірі 425 грн.
Зайдіть у ЄДРСР і подивіться судову практику щодо оскарження постанов по цьому порушенню - будете неприємно здивовані, переважну більшість суди залишають в силі.

parashutist

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5157
  • Спасибо: 339
  • Стать: Чоловіча
  • 0938442684
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69037 : 22 Листопада 2019, 10:57:01 »
Зайдіть у ЄДРСР і подивіться судову практику щодо оскарження постанов по цьому порушенню - будете неприємно здивовані, переважну більшість суди залишають в силі.

Что бы объективно оценить этот момент, нужно еще смотреть на что ссылался истец в административном иске. А так же обращался ли он в аппеляцию в случае отказа в первой инстанции.
Все это давно знают но повторюсь. Включение дхо или ближнего света за городом зимой, это есть предупреждающий сигнал, а не использование внешних осветительных приборов. Использование внешних осветительных приборов относится к темному времени суток. Да и записана эта норма в ПДД в том разделе, который относится к предупредительным сигналам, а не к осветительным приборам. Потому включение фар за городом в светлое время суток зимой, это предупредительный сигнал!
Теперь читаем кодекс: "порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку,"

Я думаю смысл все уловили.

igla1_07

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 522
  • Спасибо: 201
  • Стать: Жіноча
  • 099-066-46-14 вайбер, 096-217-2693 Ира
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69038 : 22 Листопада 2019, 10:59:54 »
У Південно-Китайському морі стався викид радіації.

О 01:22 за київським часом був зафіксований підводний вибух потужністю 10-20 кілотонн, який можна порівняти з вибухом в Хіросімі. На даний момент в Тайвані, В'єтнамі та Китаї фіксують сплеск радіації.

За інформацією місцевих ЗМІ, вибухнув китайський ядерний підводний човен.
СП: http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=22459.0 -ремни,клатчи,бижутер.,очки,кож.кошел.,зонты
Индивидуальные и групповые туры по всему миру ТА "TUI"

irina86

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1290
  • Спасибо: 481
  • Стать: Жіноча
  • м.т. 0661один1304два(вайбер)
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69039 : 22 Листопада 2019, 11:03:25 »
У Південно-Китайському морі стався викид радіації.

О 01:22 за київським часом був зафіксований підводний вибух потужністю 10-20 кілотонн, який можна порівняти з вибухом в Хіросімі. На даний момент в Тайвані, В'єтнамі та Китаї фіксують сплеск радіації.

За інформацією місцевих ЗМІ, вибухнув китайський ядерний підводний човен.

очень неприятная информация, а ссылка есть на источник!?
КАНЦЕЛЯРСКИЕ товары https://invite.viber.com/?g2=AQBGtZEHPr5KA0vb9Eo96xbboelOSrVFtIaGL3mvHKnENlE%2Fpsfl3w2FHc3wb3Ij оптовым ценам!!!

Поцелуй_Дождя

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1670
  • Спасибо: 132
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69040 : 22 Листопада 2019, 11:06:45 »
У Південно-Китайському морі стався викид радіації.

О 01:22 за київським часом був зафіксований підводний вибух потужністю 10-20 кілотонн, який можна порівняти з вибухом в Хіросімі. На даний момент в Тайвані, В'єтнамі та Китаї фіксують сплеск радіації.

За інформацією місцевих ЗМІ, вибухнув китайський ядерний підводний човен.
Как они уже со своим ядерными задолбали. Уничтожат все вокруг у себя. Полезут потом к нам, в Россию, Европу.

irina86

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1290
  • Спасибо: 481
  • Стать: Жіноча
  • м.т. 0661один1304два(вайбер)
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69041 : 22 Листопада 2019, 11:09:33 »
Как они уже со своим ядерными задолбали. Уничтожат все вокруг у себя. Полезут потом к нам, в Россию, Европу.

да, вот только рыба с Китая у нас на прилавках???
КАНЦЕЛЯРСКИЕ товары https://invite.viber.com/?g2=AQBGtZEHPr5KA0vb9Eo96xbboelOSrVFtIaGL3mvHKnENlE%2Fpsfl3w2FHc3wb3Ij оптовым ценам!!!

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Спасибо: 127
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69042 : 22 Листопада 2019, 11:28:43 »
Я думаю смысл все уловили.

Судді апеляційної інстанції не вловили (і такі рішення непоодинокі):

Увімкнення денних ходових вогнів (ближнього світла фар) поза населеними пунктами в осінньо-зимово-весняний час спрямоване на привернення уваги всіх учасників дорожнього руху до транспортного засобу, що рухається.

Правило п. 9.8 ПДР фактично визначає порядок використання зовнішніх світлових приладів протягом певного періоду на рівні із вимогами розділу 19 Правил, незважаючи на положення п.9.1 Правил, якими передбачено, що увімкнення ближнього світла фар у світлу пору доби є також попереджувальним сигналом.

Таким чином, ближнє світло фар є зовнішнім освітлювальним приладом та у разі його не ввімкнення відповідно до вимог ПДР передбачена відповідальність за ч.2 ст.122 КУпАП, а не за ст.125 цього Кодексу, як вважає позивач.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/83441682

Поцелуй_Дождя

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1670
  • Спасибо: 132
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69043 : 22 Листопада 2019, 12:14:42 »
да, вот только рыба с Китая у нас на прилавках???
На счет рыбы не знаю. Но точно чеснок. И полно всего, к сожалению.

Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9911
  • Спасибо: 1843
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #69044 : 22 Листопада 2019, 12:22:59 »
Ковзанку на Красній площі встановлюють перед стелою загиблих героїв АТО (Фото)
Джерело: https://cheline.com.ua/news/society/kovzanku-na-krasnij-ploshhi-vstanovlyuyut-pered-steloyu-zagiblih-geroyiv-ato-foto-193894?fbclid=IwAR0xH7YiXPvIRtVSB9TX0aZ9ate3j11h5OVJcF6yc66YEMDvUAwbX_QCVBg
© Чeline | cheline.com.ua/