Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Вы слыхали или нет? Новости.  (Прочитано 5148927 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

manenaxd

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 1267
  • Спасибо: 36
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12630 : 16 Лютого 2016, 13:09:36 »
Перші миті разом: зворушливий фотопроект про зустріч батьків з новонародженими малятами    http://life.pravda.com.ua/society/2016/02/15/208173/

Трогательные фото. Папы такие интересные )

Кэролайн

  • Гість
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12631 : 16 Лютого 2016, 13:11:49 »
Заява Міністра освіти і науки С. М. Квіта   http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/02/15/zayava/
Школа має закладати в дітях здатність критично і незалежно мислити. Вона не повинна привчати учнів до улесливості, чинопошановування чи культу керівних осіб.

hussy

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 785
  • Спасибо: 225
  • Стать: Жіноча
  • Марина 063*203*24*11
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12632 : 16 Лютого 2016, 13:25:56 »
Девочки, ну почитайте про роль церкви в жизни общества тех веков.
Даже я - полный атеист, признаю что от нее точно была польза.
Школы образовались именно благодаря церкви, книгопечатание, переводы, занимались науками, больницы, богадельни, приюты при монастырях, и остальная благотворительность. Социальные функции у Церкви были ООООЧЕНЬ большие.
Я же не писала о роли  Церкви в обществе. Читала и лекции слушала о роли Церкви и в образовании, и в культуре, и в науке.
Мы же обсуждали переименование улицы в честь Дунина-Борковского, а не в честь Церкви.
Никто же не может достоверно сказать, что побуждало эту историческую личность на большие пожертвования Церкви. Может быть он от грехов своих так откупался  :-\ Просто история очень уж неоднозначная наука. Завтра найдут новые исторические документы, новые диссертации напишут по истории... и начнут опять улицы переименовывать  ;D И нам снова будет о чем поговорить.

OлечKa

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Спасибо: 425
  • Стать: Жіноча
  • (093) 47-000-89 - Viber, (097) 50-40-063
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12633 : 16 Лютого 2016, 13:45:27 »
Тимошенко пришла на отчет Кабмина в новом образе (фото)    http://www.segodnya.ua/politics/pnews/timoshenko-prishla-na-otchet-kabmina-v-novom-obraze-692017.html
Ужас! Коса хоть под возраст подходила...
А тут сзади девушка, с переди крокодил  :D

Tiшka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 8110
  • Спасибо: 1431
  • Стать: Жіноча
  • 0937743475 (viber) Оля
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12634 : 16 Лютого 2016, 13:53:01 »
извиняюсь, за простынь  ::)   прошу целиком не цитировать  ;D
Ольга Хонич , зам. мера
 
Про перейменування вулиць!

Бачу, як ФБ просто вибухнув сьогодні обговоренням рішення міського голови про перейменування вулиць. Багато негативу, обурення, запитань, притензій...
Чому переіменували? Чому саме так? Хто Ви такі, щоб вирішувати? Чому не порадились з нами? Не хочу я жити на вулиці з такою назвою!
Спробую як голова комісії відповісти на найбільш розповсюдженні запитання:

1. Чому перейменовують вулиці?
Цього від нас ВИМАГАЄ Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їх символіки» від 9 квітня 2015 року. Обидва ці режими знищили в нашій країні від 14 до 16 мільйонів людей!!! Думаю логіка зрозуміла.

2. Чи можна було НЕ перейменовувати вулицю?
Ні, не можна!!! Якщо назва підпадає під дію вищезгаданого Закону вона має бути обов’язково змінена! Закон тут не передбачає жодних винятків. Ані збори громадськості, ані комісія, ані орган місцевого самоврядування не може своїм рішенням таку назву залишити. Це буде порушенням закону та в разі невиконання - відповідальність згідно з чинним законодавством аж до кримінальної (ст. 4361 Кримінального кодексу)
Предметом громадського обговорення може бути ТІЛЬКИ питання вибору НОВОЇ НАЗВИ.
Перелік вулиць, які підлягають обов'язковому перейменуванню визначений Інститутом національної пам'яті.

3. Чому в нас не запитали або не порадились з громадськістю?
Я розумію обурення громадських діячів, які вимагають долучення громадськості до цього процесу і це є слушним зауваженням! Але на превеликій жаль, існує певна процедура прописана в законі якої ми повинні дотримуватися. Так, Законом передбачено, що Перший крок – це проведення громадських обговорень нових назв, що мають замінити тоталітарні.
Тут Ви цілком праві і так має бути, але в цьому ж Законі встановлені і часові рамки такого обговорення!
До 21 листопада 2015 року мали б тривати ці громадські обговорення та слухання! Зазначу, що назви вулиць які пропонувалось змінити провесіли 4 місяці на сайті і обговорення велись, але попередня влада так і не довела цей процес до логічного завершення. Місцевим радам слід було до цієї дати ухвалити рішення щодо перейменування конкретних вулиць, провулків, площ, які потрапляють під дію декомунізаційного законодавства. Якщо ж вона такого перейменування не здійснила до 21 листопада 2015 року – це зобов’язаний зробити своїм рішенням міський голова протягом наступних трьох місяців. Тобто - до 21 лютого 2016 року.
Якщо й до цієї дати міській голова не впорається із цим завданням – право перейменовувати переходить до облдержадміністрацій. Голова ОДА зробить це своїм розпорядженням.
Тобто в міського голови не було реально часу на проведення громадських слухань і широкого обговорення, ці процедури повинні були пройти, ще до 21 листопада!

4. Хто визначає, які саме назви отримають наші вулиці?
Загалом жителі міста. Але є певні процедури та кінцеві терміни, які були пропущені і це рішення мав прийняти міський голова.
Але, щоб все ж таки це рішення не приймалося одноосібно була створена комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного
середовища м. Чернігова до роботи якої були долучені краєзнавці, історики, правники, громадські активісти, представники громадських об’єднань та відповідальні працівники виконкомів місцевої ради.
Жителі міста могли вплинути на цей процес!
Для цього свої пропозиції, зауваження та обґрунтування можна було відправити листом міському голові або залишати в рубриці "запитання до влади" на офіційному веб-порталі міської ради, також можна було звертатися до управління архітектури та містобудування міськради за адресою: вул. Кирпоноса, 9, або надсилати ел. поштою: arhitektura@chernigiv-rada.gov.ua, та publik@chernigiv-rada.gov.ua. Хочу зазначити, що всі пропозиції, що надійшли від фізичних та юридичних осіб (їх було біля 25), були розглянуті комісією!
Цікаво, але в різних статтях на інтернет рисурсах, з закликом брати участь в обговоренні з зазначенням процедури, як це можна зробити, мали в коментарях по 50 пропозицій (образ і обурливих висловлювань) і жодна з них не надійшла до місьради....
Ми оприлюднили увесь список старих і нових назв вулиць на сайті Чернігвської міської ради для громадського обговорення! Завтра в нас буде ще одне засідання комісії на якому узгодимо залишившийся перелік вулиць, що підлягають перейменуванню, та остаточний список нових назв, з урахуванням надісланих пропозицій. Опісля затверджений список передамо міському голові для оформлення проекту розпорядження. До 21 лютого усі подані вулиці буде перейменовано.

5. Чим керувалися при обранні нової назви?
Щоб не виникло суперечок намагалися повернути історичну (докомуністичну) назву, чи присвятити її якомусь з місцевих або загальнонаціональних героїв (але пов'язаного з Черніговом).
PS: На цьому комісія не припиняє свою роботу. Будуть відібрані ще вулиці до перейменування, які нас не забов'язує перейменовувати Закон, але вони мають комуністичне походження. Тут Ми не маємо права на помилку, адже назва – це не просто певна енергетика, історична достовірність, а ще й атмосфера міста. Запевняю, без широкого обговорення перейменовувати вулиці, назви яких не підпадають пакету законів про декомунізацію та викликають неоднозначну реакцію з боку громади, істориків та дослідників топонімів ми не будемо!

Tinka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13874
  • Спасибо: 253
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12635 : 16 Лютого 2016, 13:54:05 »
Тимошенко пришла на отчет Кабмина в новом образе (фото)    http://www.segodnya.ua/politics/pnews/timoshenko-prishla-na-otchet-kabmina-v-novom-obraze-692017.html



Таки не теряет надежду получить место Сени  :walldash:

Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9911
  • Спасибо: 1843
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12636 : 16 Лютого 2016, 14:00:04 »
Ужас! Коса хоть под возраст подходила...
А тут сзади девушка, с переди крокодил  :D
а мне без косы она больше нравится)

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 905
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12637 : 16 Лютого 2016, 14:09:11 »
Я б в ее образе тоже на такого крокодила не прочь смахивать..
Вайбер 0937717795 Катя

Наталена

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 575
  • Спасибо: 60
  • 063*103*9*100
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12638 : 16 Лютого 2016, 14:09:54 »
Я б в ее образе тоже на такого крокодила не прочь смахивать..
:)) :))

Kateryna

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 13314
  • Спасибо: 905
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12639 : 16 Лютого 2016, 14:13:04 »
 :walldash: Писала "возрасте" ::)
Вайбер 0937717795 Катя

Vlada2356

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5447
  • Спасибо: 652
  • Стать: Жіноча
  • 06шесть408пять55пят
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12640 : 16 Лютого 2016, 14:33:23 »
Я б в ее образе тоже на такого крокодила не прочь смахивать..
в образе"строгой учительницы "
Мы никогда не получим то,чего мы хотим ,пока не будем благодарны за то,что имеем.

Хината

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 888
  • Спасибо: 300
  • Рокоссовского, Вайбер 095-66-13456 - лучше писать
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12641 : 16 Лютого 2016, 14:45:06 »
Ужас! Коса хоть под возраст подходила...
А тут сзади девушка, с переди крокодил  :D
А мне нравится  :super: Шикарная для своего возраста женщина, и со вкусом  :girlsmile:  О , увидела еще положительные отзывы - присоединяюсь ) А коса уже заезженный образ, его Юле уже можно и забыть
АМЕРИКА АЙХЕРБ http://rebenok.cn.ua/index.php?topic=102627.0 - всегда в наличии рыбий жир,
:-) НОВЫЕ ФУТБОЛКИ ! ПРИСТРОЙ
https://rebenok.cn.ua/index.php?topic=158246.msg11271879#msg11271879

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11802
  • Спасибо: 2230
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12642 : 16 Лютого 2016, 14:52:38 »
"...чому розплетена коса..." (с)  ;) :D

Irina S

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 278
  • Спасибо: 87
  • Стать: Жіноча
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12643 : 16 Лютого 2016, 14:55:48 »
Тимошенко пришла на отчет Кабмина в новом образе (фото)    http://www.segodnya.ua/politics/pnews/timoshenko-prishla-na-otchet-kabmina-v-novom-obraze-692017.html

И мне нравится.

maridam

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 5911
  • Спасибо: 526
  • Стать: Жіноча
  • поменьше ворчите, побольше мурчите!!
Re: Вы слыхали или нет? Новости.
« Reply #12644 : 16 Лютого 2016, 15:19:28 »
и мне нравится, похорошела  :super: