Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Натяжные потолки  (Прочитано 24997 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

LEDY_L

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 4139
  • Спасибо: 238
  • Стать: Жіноча
  • 098 3020203 (Вайбер) Алёна
Re: Натяжные потолки
« Reply #105 : 25 Жовтня 2016, 16:21:28 »
Девочки!! Ну не должны они вонять!! Никаких 2-30 дней!! Хорошие потолки не воняют сразу после установки! Может быть запах сразу после установки от газа (которым греют потолки!) и ВСЕ!!! Поверьте, я не хвалюсь, но о потолках знаю много, так как долго искала нормальных специалистов... И вопросов миллион им задала!
Согласна полностью. У нас был запах первые несколько часов, утром запаха уже не было!!!


Lysichka

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 9866
  • Спасибо: 1820
  • Стать: Жіноча
  • 0939775640
Re: Натяжные потолки
« Reply #106 : 25 Жовтня 2016, 18:43:48 »
у нас натяжные почти во всех комнатах уже несколько лет, никогда не воняли

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #107 : 11 Листопада 2016, 22:54:05 »
Ми вже більш детально ознайомились з цією темою.
 Виявляється що зрідка така проблема як у нас зустрічається. Можливо це якійсь брак матеріала, а можливо десь була недотримана технологія ( наприклад, перегріли).
Запах, який виділяє стеля дуже схожий на запах фенола - це речовина зі ступенем небезпеки 2.

Роман, який є представником фірми "Гарпун"  все заперечує, каже що стеля запах не виділяє і що його засміють на виробництві, якщо він поверне їм полотно (хороша аргументація). Так що відповідальність за отруйну стелю він нести не збирається.

Inessacudesa

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 341
  • Спасибо: 45
  • Стать: Жіноча
Re: Натяжные потолки
« Reply #108 : 12 Листопада 2016, 10:47:11 »
Ужас какой :o,

Nadia

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Спасибо: 40
  • 093-143-55-49
Re: Натяжные потолки
« Reply #109 : 12 Листопада 2016, 12:34:48 »
Lubov-lubov, как-то вам с фирмой не повезло.В который раз убеждаюсь, что не нужно гнаться за дешевизной и непроверенными фирмочками без опыта. Недавно племянникам в детских делали натяжные потолки. Красиво, чисто, быстро . Никакого запаха. Для детей всегда самое лучшее выбирается.)

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #110 : 13 Листопада 2016, 21:36:57 »
Lubov-lubov, как-то вам с фирмой не повезло.В который раз убеждаюсь, что не нужно гнаться за дешевизной и непроверенными фирмочками без опыта. Недавно племянникам в детских делали натяжные потолки. Красиво, чисто, быстро . Никакого запаха. Для детей всегда самое лучшее выбирается.)

Ми не шукали де дешевше. Звернулися якраз за рекомендацією друзів. :(

Тетяна

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Спасибо: 33
Re: Натяжные потолки
« Reply #111 : 15 Листопада 2016, 18:38:41 »
Ми вже більш детально ознайомились з цією темою.
 Виявляється що зрідка така проблема як у нас зустрічається. Можливо це якійсь брак матеріала, а можливо десь була недотримана технологія ( наприклад, перегріли).
Запах, який виділяє стеля дуже схожий на запах фенола - це речовина зі ступенем небезпеки 2.

Роман, який є представником фірми "Гарпун"  все заперечує, каже що стеля запах не виділяє і що його засміють на виробництві, якщо він поверне їм полотно (хороша аргументація). Так що відповідальність за отруйну стелю він нести не збирається.
Требуйте,чтобы снимал потолок и заказывал на другой фабрике (только не китайский, потому что воняют только они).

Джоан

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 213
  • Спасибо: 16
  • Стать: Жіноча
  • 093 702 0000
Re: Натяжные потолки
« Reply #112 : 15 Листопада 2016, 21:24:19 »
Ми вже більш детально ознайомились з цією темою.
 Виявляється що зрідка така проблема як у нас зустрічається. Можливо це якійсь брак матеріала, а можливо десь була недотримана технологія ( наприклад, перегріли).
Запах, який виділяє стеля дуже схожий на запах фенола - це речовина зі ступенем небезпеки 2.

Роман, який є представником фірми "Гарпун"  все заперечує, каже що стеля запах не виділяє і що його засміють на виробництві, якщо він поверне їм полотно (хороша аргументація). Так що відповідальність за отруйну стелю він нести не збирається.


А нам дали гарантию - 10 лет. В вашем случае, это не просто брак материала - это безответственность работников, которые натянули потолок с плохого материала!! Еще и отказываются нести ответственность за свою работу. Спасибо, что написали фирму, будем знать к кому точно, обращаться НЕЛЬЗЯ! :walldash:

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #113 : 28 Січня 2017, 19:14:18 »

А нам дали гарантию - 10 лет. В вашем случае, это не просто брак материала - это безответственность работников, которые натянули потолок с плохого материала!! Еще и отказываются нести ответственность за свою работу. Спасибо, что написали фирму, будем знать к кому точно, обращаться НЕЛЬЗЯ! :walldash:

У нас у договорі також вказана гарантія 12 років. Але тим не менш зараз вже закінчується січень, а стелі вони нам не замінили, хоч і обіцяли.
В них постійно якісь відмовки. Обіцяють, наприклад, що зроблять 16 числа. Дзвониш їм 16-го "де стеля?". У відповідь "ну, не знаю...може буде впродовж тижня...". Дзвониш через тиждень "ну, вона вже готова, у четвер-п'ятницю вам зроблять". Дзвониш у четвер "ми її у вівторок відправили, у п'ятницю вона вже точно приїде в Чернігів. І вам зроблять її коли вам буде зручно, наприклад, у суботу". У суботу ніхто не передзвонює і нічого не робить. Отаке приблизно з ними спілкування.

В мене вже залишилось тільки два варіанти:звернутись в газету щоб зробити їх відомими мало не на весь Чернігів, а якщо і це не допоможе, то доведеться подавати позов до суду.


Murunchik

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Спасибо: 57
Re: Натяжные потолки
« Reply #114 : 31 Січня 2017, 00:30:17 »
Читаю и сама в шоке  от ''Гарпун'' и фирма вроде солидная и цены не дешёвые. Общались с девушкой в Эпицентре- всё так красиво и просто.Думали заказывать.а теперь  :walldash: :walldash :o.Посоветуйте пожалуйста хорошую провереную  фирму или номер в личку ,буду благодарна :daisy:

Lubov-lubov

  • Местный житель
  • ****
  • Повідомлень: 429
  • Спасибо: 43
  • Стать: Жіноча
  • Дизайнер)))
Re: Натяжные потолки
« Reply #115 : 31 Січня 2017, 09:35:31 »
У мене продовження.
Нарешті вчора замінили стелі у кімнаті. Тепер сиджу й думаю, що після такої "професійної роботи" мені доведеться ремонт у кімнаті по-новій робити.... :o







мама доченьки

  • Гість
Re: Натяжные потолки
« Reply #116 : 31 Січня 2017, 12:01:51 »
Lubov-lubov, это та же фирма вам такого наделала? Может стоит обратится в  управление по защите прав потребителей.

мама доченьки

  • Гість
Re: Натяжные потолки
« Reply #117 : 31 Січня 2017, 12:02:19 »
Девочки, скиньте и мне, пожалуйста, номера проверенных мастеров, желательно не фирм. Очень актуально.

PEV777

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 859
  • Спасибо: 64
  • Стать: Жіноча
  • Жизнь прекрасна!!!!!
Re: Натяжные потолки
« Reply #118 : 31 Січня 2017, 14:37:02 »
Девочки, скиньте и мне, пожалуйста, номера проверенных мастеров, желательно не фирм. Очень актуально.
И мне тоже, пожалуйста)

фрукта

  • ★SuperStar★
  • *******
  • Повідомлень: 11127
  • Спасибо: 1247
  • Стать: Жіноча
Re: Натяжные потолки
« Reply #119 : 31 Січня 2017, 15:39:38 »
У мене продовження.
Нарешті вчора замінили стелі у кімнаті. Тепер сиджу й думаю, що після такої "професійної роботи" мені доведеться ремонт у кімнаті по-новій робити.... :o

кошмар :o
а вы при установке не присутствовали?

Kupi.cn.ua