Девченки, может кто еще не видел - посмотрите, очень интересно

Оригінальна назва: Babies
Рік випуску: 2010
Жанр: Документальний, сімейний
Випущено: Франція / Studio Canal
Режисер: Томас Бальмес
Про фільм: Автор фільму - володар численних премій в області документального кіно. День у день протягом 18 місяців у чотирьох країнах світу камера Томаса Бальмеса неупереджено спостерігає за чотирма немовлятами з моменту їх перших кроків. У картині немає жодної постановочної сцени. Наскільки ретельно і розробленим був підхід до зйомки, настільки дивовижним і вражаючим виявився результат. Глядачам належить пережити чудові пригоди і відкрити світ разом з Марі з Японії, Байярджаргал з Монголії, Хетті з США і Поніхао з Намібії.
http://onlinekino.in.ua/malyshi-babies-2010/