А я качаю "Сумерки. Рассвет. Часть 2", только сегодня лицензия появилась. Завтра буду кайфовать. Фильм, конечно, не для интеллектуалов, но мне эта парочка такая кайфовая, мне просто нравится наблюдать за ними. Есть у них харизма.
переглянула я цей фільм... про те, що він не для інтелектуалів,то точно!!! можу сказати одне: автор сценарію мабуть переграв в гру "Вампіри маскараду" (коментар від мого чоловіка, бо він колись в неї грав), бо просто неймовірно багато різних нюансів взято саме звідти

. що в фільмі цікавого навіть і не знаю

. проте хочу відмітити,що спецефекти були зроблені класно

(це мабуть єдиний плюс цього фільму

). У Бели вираз обличчя став зовсім неспотворений інтелектом

(простіше кажучи тупеньким він залишився як і в попередніх частинах, але наділили її силою та здібностями мама не горюй

).