Всього голосів: 100
Голосування закінчилося: 21 Березня 2014, 08:04:00
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Добрый вечер! Подскажите из остатков тональный крем Мейбелин тон 17 - это какой тон ?
Мне ещё этиhttp://www.pupa.it/rus/make-up/eyes/Product/vamp-duo-eyes.aspx09 тон