Это не разговоры, в том бюджете, что приняли еще при Азарове, и заложена одна минимальная з/та на весь этот год. Вот она и останется, т.е. повышать её не будут, поэтому никаких изменений и не будет.
В этом году предусмотрено два повышение.
Стаття 7. Установити у 2014 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня - 1176 гривень, з 1 липня - 1207 гривень, з 1 жовтня - 1256 гривень та для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення:
дітей віком до 6 років: з 1 січня - 1032 гривні, з 1 липня - 1059 гривень, з 1 жовтня - 1102 гривні;
дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня - 1286 гривень, з 1 липня - 1320 гривень, з 1 жовтня - 1373 гривні;
працездатних осіб: з 1 січня - 1218 гривень, з 1 липня - 1250 гривень, з 1 жовтня - 1301 гривня;
осіб, які втратили працездатність: з 1 січня - 949 гривень, з 1 липня - 974 гривні, з 1 жовтня - 1014 гривень.
Стаття 8. Установити у 2014 році мінімальну заробітну плату:
у місячному розмірі: з 1 січня - 1218 гривень, з 1 липня - 1250 гривень, з 1 жовтня - 1301 гривня;
у погодинному розмірі: з 1 січня - 7,3 гривні, з 1 липня - 7,49 гривні, з 1 жовтня - 7,8 гривні.
До 1 нюля никаких изменений не будет, а там посмотрим.
Хотя на чем тут экономить

более если учесть, что многие соцвыплаты 50-80% от прожиточного минимума.
Более вероятно, что будут повышать тарифы и уменьшать разные льготы ИМХО