Вы наете, а я всегда говорю: "Не дай Бог, чтобы пришло то время, когда я зубы буду лечить в государственной поликлинике". И дело тут не во врачах. Везде есть торлковые специалисты. А вот то, что в государственных учреждениях часто нету необходимого материала, да и техника подустарела - это да. После родов ставила промбы как раз у государственного стоматолога (просто не знала куда в Чернигове обратиться, я тут живу не так давно), так через полгода все в часной клинике меняла.
А цены одинаковые. Так зачем платить больше?
Кому що подобається і як кому повезе
мій чоловік так само мав прикрийдосвід лікування в приватній клініц
гроші заплатив пристойні, але пломба дуже скоро випала
справа в тому, що як в державній, так і в приватній лікарі самі закуповують матеріал, ліки, інвентар, ну звичайно крім обладнання
Крім того, державні також відрізняються. От наприклад в обласній і ремонт нормальний і обладння нічогеньке, чого не скажеш про дитячу стомат поліклінніку, у коридорах ремонт ще нічого, але в кабінетах совок