Вот это день начался: проснулись, а света нет
. Вот как собираться на раб.: ни голову высушить, ни погладить, еще и комп. нужен с утра позарез. 
Хоть бы предупреждали 
А они предупреждали:
"Перелік населених пунктів, які будуть знеструмлюватися при виникненні аварійної ситуації в роботі енергосистеми України
У зв‘язку зі значним перевищенням споживачами Чернігівської області встановлених лімітів електричної потужності можливе тимчасове припинення електропостачання споживачів в найбільш ймовірний період з 08:00 до 10:00 годин та з 20:00 до 22:00 годин. Час відключень може бути змінений відповідно до навантаження енергосистеми України.
Споживачі будуть обмежені в електропостачанні на кілька годин в ранкові та вечерні години максимумів навантажень на електромережі при виникненні аварійних ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України, відповідно до розпорядження Міненерговугілля та НЕК "Укренерго".
ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» висловлює сподівання, що споживачі з розумінням поставляться до вимушеної ситуації щодо можливих перерв у електропостачанні та економно споживатимуть електроенергію протягом доби.
Відключення електроенергії відбуватимуться у наступних населених пунктах:
http://chernigivoblenergo.com.ua/index.php/for-consumers/information/419-2014-09-04-15-51-01