0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Прийшло повідомлення сьогодні 22.08 в 01.59, щоб оплатили до вс. До 12.00. Щось нічого не розумію!! треба оплатити, то пишіть заздалегідь і так щоб в неділю зранку не бігати не шукати термінал по місту! Завтра заплачу гроші.