Ну я больше хотела ухаживающую серию 
Вот пробую для размягчения кутикулы-вроде убралось все красиво 
і мені таке потрібно, кутикула росте швидко, не дуже гарно

а обрізний манікюр не люблю
у меня он больше 2-х дней не держится 
На моїх нігтях, з моїм ставленням до них (я про миття посуду постійне, і часте прання вручну) жоден лак більше 2-3 днів не тримається, з Британії замовляла Ріммель, Саллі Хенсен - та ж історія

Хіба що манхеттен і Лореаль по 4-5 днів на нігтях нормально тримається