:ok:можно,но в наличии на складе данный пуховик будет с 10 декабря. будете ждать? бронировать?
А де можна подивитися те що є на складі? Якщо там є якась некоротка модель і це буде швидше ніж 10.12, то подивлюсь щось інше, а як нема нічого такого, то буду чекати.