Мені жаль тих дівчат, які працюють в банках і відділах соцвиплат, які, починаючи так числа з дванадцятого, відповідають на безкінечні дзвінки роз"ярених мамаш, яким вдома нічим більше зайнятись

А послати, жаль, не можна. І так кожний місяць

Замість того щоб відписатися по приходу грошей тут десять чоловік відписується хто куди дзвонив і що кому сказали. Справжній бабський форум!