Всього голосів: 104
Голосування закінчилося: 13 Листопада 2013, 10:18:01
0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
Спасибо за заботу, дороговато
Оля я старшему уже с Джорджа кинула шапку тебе и ещё там накидала как купится жду на оплату тогда А волмарт можно эти шапки кинуть ещё и как тогда мне размер указать тебе http://www.walmart.com/ip/Healthext-Baby-Toddler-Boy-Knit-Critter-Hat-and-Mitten-Set/44729597?action=product_interest&action_type=title&item_id=44729597&placement_id=irs-2-m3&strategy=PWBAB0&visitor_id&category=&client_guid=de3cbb4b-764a-44f3-9171-8aa0370a1530&customer_id_enc&config_id=2&parent_item_id=44729606&parent_anchor_item_id=44729606&guid=a4912171-096b-455b-97f6-b66a1437c2bd&bucket_id=irsbucketdefault&beacon_version=1.0.1&findingMethod=p13n&u1=skim59529X1382183X7fb02b050b8adeefaef2110c0c25fbd4&oid=183959.1&wmlspartner=TnL5HPStwNw&sourceid=24856913771861809407&affillinktype=10&veh=aff
Цитата: Ягідка від 23 Грудня 2015, 21:22:01Оля, підкажіть, як розміри у Джордж, на хлопчика 2 рочки, але величенький, краще брати 2-3 чи 3-4? [/quoteбольшемерит, а какой рост ?90 см і 14, 5 кг Це я вже на Джордж не встигла замовлення зробити? І подивіться, будь ласка, замовлення №2110163 от 22.12.2015
Оля, підкажіть, як розміри у Джордж, на хлопчика 2 рочки, але величенький, краще брати 2-3 чи 3-4? [/quoteбольшемерит, а какой рост ?
90 см і 14, 5 кг Це я вже на Джордж не встигла замовлення зробити? І подивіться, будь ласка, замовлення №2110163 от 22.12.2015
оля... на джордж размер 4 junior.... это примерно наш 36-37
Всё скинула и шапки Оля мне только одинаковые надо два на один возраст 2-3года
Оля. а реально заказ #2089455 и #2089437 от 13.12 со Спорта до НГ получить?