Наташа, ви так оперативно працюєте.
Я тільки подумала, а Ви вже й замовили. Ну може так і краще, нічого вагатися. 
Я вперше роблю замовлення, тому хотіла деякі моменти для себе уточнити.
Ну, якщо можна по ходу коректувати, то
в Шерман 6
Замша "темно-синяя" + Кожа "пиксель темно-синяя
підошву давайте чорного кольору, молнию коротку
Якщо чобітки будуть відповідати заявленим у таблиці 23,7см для 36 розміру, то давайте мені 36
Высота по заднему шву от каблука до верха: 33,5 (для р.36, 37) мене влаштовує,
Обхват голенища, якщо можна, то 38 см рівно.
Даллас-4R поки що зніміть, бо я ж хотіла прицінитися, а коли прийде Шарман, то тоді визначусь який мені розмір в Солді підходить.
Дякую.
"Шерман-6", «Моника», «Моника-001». Модели созданы на невероятно удобной колодке!!
р. 36 23,7
р. 37 24,5
р. 38 25,1
р. 39 25,7
р. 40 26,4
р. 41 27
ви дивились замір по каблуку просто для Шерман, для Шерман-6 вони ніяк не зроблять, нема замірів
вам байку?Вам овчину ,або евроцегейку(+180грн), або цегейку(+360грн)
товщина овчини десь 0,5см як пишуть вони, цегейки 0,7см
ви дивились заміри не для Шерман-6,а для Шерман ,я не маю замірів для Шерман-6

на Даллас-4R я вас на бронь поставила
