Наташа, ви так оперативно працюєте.

Я тільки подумала, а Ви вже й замовили. Ну може так і краще, нічого вагатися.

Я вперше роблю замовлення, тому хотіла деякі моменти для себе уточнити.
Ну, якщо можна по ходу коректувати, то
в Шерман 6
Замша "темно-синяя" + Кожа "пиксель темно-синяя
підошву давайте чорного кольору, молнию коротку
Якщо чобітки будуть відповідати заявленим у таблиці 23,7см для 36 розміру, то давайте мені 36
Высота по заднему шву от каблука до верха: 33,5 (для р.36, 37) мене влаштовує,
Обхват голенища, якщо можна, то 38 см рівно.Даллас-4R поки що зніміть, бо я ж хотіла прицінитися, а коли прийде Шарман, то тоді визначусь який мені розмір в Солді підходить.
Дякую.