Чернігівський форум про дітей

Автор Тема: Monobank  (Прочитано 4918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dandelion

  • Частый гость
  • **
  • Повідомлень: 68
  • Спасибо: 71
  • Стать: Жіноча
Monobank
« : 20 Грудня 2019, 21:35:34 »
Якщо ж така тема, киньте посилання будь ласка.

Хто користується карткою Монобанку? Які плюси/мінуси? Чим відрізняється від привату наприклад?

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Спасибо: 126
Re: Monobank
« Reply #1 : 21 Грудня 2019, 06:19:46 »
Быльше року користуюся карткою Монобанку.
Враження - супер.

Монобанк не витрачає кошти на утримання відділень, купівлю чи оренду приміщень (за винятком точок видачі карток), комуналку, охорону, сигналізацію, інкасацію, зарплату персоналу, встановлення і обслуговування власних банкоматів і т.п.
За рахунок зекономлених коштів МБ має можливість запропонувати найкращі умови в Україні - найбільший відсоток на депозит, найменші на кредит та рострочку, найбільший пільговий період і т.п.
Одним з найбільших плюсів є додаток МБв телефоні - для мене керування значно зручніше ніж у ПБ.
Переказ коштів, поповнення телефонів  - миттєве, одним кліком вибравши контакт з телефонної книги без комісії. З фішечок - щоб переказати кошти товаришу можна просто потрясти телефонами з включеним додатком :)
Комуналка - оплата без комісії і зручніше, ніж в ПБ.
Ще з плюшок - картка безконтактна, сам встановлюєш суму, з якої запитується пін код, миттєве блокування картки одним кліком в телефоні, кожного місяця можна вибрати дві категорії покупок, з яких буде нараховуватися кешбек (на деякі категорії буває до 20 відсотків) і деякі магазини, в яких буде знижка (наприклад, в цьому місяці у мене Ельдорадо 5%)
Поповнення карти в боксах миттєве і без комісії.
Підтримка в месенджері або вайбері миттєва і дієва.

 З мінусів.

Не кожного місяця є потрібна категорія для кешбеку, наприклад, АЗС і паливо або аптеки (продукти поки що були завжди, до речі, покупки на Розетці та в Аврорі теж підпадають під цю категорію і нараховується кешбек, який переводиться на основний рахунок одним кліком після досягнення 100 грн, за мінусом податків).
Не можна оформити рахунок для ФОП та підв'язати зарплатний проект.

Можливо, не все згадав.
В цілому карткою привату вже не користуюся, і після закінчення терміну діїї продовжувати не стану. Дружина, донька і зять теж перейшли на МБ.

До речі, за реєстрацію і отримання карти за посиланням від знайомого обидва отримують по 50 грн. на рахунок кешбеку.
Звертайтеся, якщо є питання :)


♥ღ.Женечка.ღ♥

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 742
  • ツ 0689017978 ツ
Re: Monobank
« Reply #2 : 03 Липня 2020, 08:11:27 »
Не можна оформити рахунок для ФОП та підв'язати зарплатний проект.

До речі, за реєстрацію і отримання карти за посиланням від знайомого обидва отримують по 50 грн. на рахунок кешбеку.
Звертайтеся, якщо є питання :)
Последний абзац еще работает? Киньте ссылку.

По поводу "зарплатный проект", если я правильно поняла, что вы имели в виду нельзя платить ЗП на карту, то буквально месяц-два назад подвязала карту сотрудника в зарплатный проект. Теперь ЗП ему выплачивается на карту монобанка.

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Спасибо: 126
Re: Monobank
« Reply #3 : 03 Липня 2020, 08:15:45 »
Последний абзац еще работает? Киньте ссылку.

По поводу "зарплатный проект", если я правильно поняла, что вы имели в виду нельзя платить ЗП на карту, то буквально месяц-два назад подвязала карту сотрудника в зарплатный проект. Теперь ЗП ему выплачивается на карту монобанка.
Монобанк постійно розвивається. За півроку є певні зміни.
ФОПи вже можуть відкривати рахунки МБ з безкоштовним обслуговуванням

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Monobank
« Reply #4 : 03 Липня 2020, 09:19:55 »
Но, если не зарплата, то эту карту самому нужно пополнять? Или она как кредитка?

анютиккк

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Спасибо: 16
  • Стать: Жіноча
  • аня 0509548246
Re: Monobank
« Reply #5 : 03 Липня 2020, 09:22:38 »
Да, конечно можно пополнять
Аня 050 9548246

Ера

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 129
Re: Monobank
« Reply #6 : 03 Липня 2020, 11:18:08 »
Но, если не зарплата, то эту карту самому нужно пополнять? Или она как кредитка?

С других карт или айбоксы :daisy: :daisy:
Мир не меняется, меняемся мы...

Марfуша

  • Модератор
  • ★SuperStar★
  • *****
  • Повідомлень: 11669
  • Спасибо: 2166
Re: Monobank
« Reply #7 : 03 Липня 2020, 12:18:47 »
С других карт или айбоксы :daisy: :daisy:
ну тогда какой смысл? Чтоб в интернете оплачивать только?

Ера

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 129
Re: Monobank
« Reply #8 : 03 Липня 2020, 12:23:01 »
ну тогда какой смысл? Чтоб в интернете оплачивать только?
Кешбек на продукты2% и АЗС или аптека 3-5% (Для меня это актуально) 200грн. мес. как минимум.И все интернет платежи без комисии :daisy:
Мир не меняется, меняемся мы...

Hamstell

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Спасибо: 126
Re: Monobank
« Reply #9 : 03 Липня 2020, 12:39:30 »
ну тогда какой смысл? Чтоб в интернете оплачивать только?
На останній роботі вперше з 2004 року отримую заробітну платню готівкою на руки.
За цей час я відвик від готівкових розрахунків - по максимуму користуюся карткою.
Термінали зараз в 95-ти відсотків місць, де я здійснюю покупки\отримую послуги, а ті, де їх немає, втратили мене, як клієнта.

Я-рослава

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 723
  • Спасибо: 190
  • 073*43*99*608
Re: Monobank
« Reply #10 : 03 Липня 2020, 13:37:32 »
Кешбек на продукты2% и АЗС или аптека 3-5% (Для меня это актуально) 200грн. мес. как минимум.И все интернет платежи без комисии :daisy:
А кешбек отражается как доход, не подскажете? Например, когда-то я воспользовалась бонусными средствами Приватбанка (Бонус-плюс, по-моему, называлась услуга), и в справке из налоговой (брала для оформления субсидии) те 15 грн. были отражены как доход  :)

Ера

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 556
  • Спасибо: 129
Re: Monobank
« Reply #11 : 03 Липня 2020, 13:45:34 »
А кешбек отражается как доход, не подскажете? Например, когда-то я воспользовалась бонусными средствами Приватбанка (Бонус-плюс, по-моему, называлась услуга), и в справке из налоговой (брала для оформления субсидии) те 15 грн. были отражены как доход  :)
Да,и налог автоматически снимается, т. е. на карту  зачисляется сумма за вычетом налогов... :daisy:
Мир не меняется, меняемся мы...

Я-рослава

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 723
  • Спасибо: 190
  • 073*43*99*608
Re: Monobank
« Reply #12 : 03 Липня 2020, 13:50:31 »
Да,и налог автоматически снимается, т. е. на карту  зачисляется сумма за вычетом налогов... :daisy:
Большое спасибо!  :daisy:

bu_bu

  • Постоялец
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Спасибо: 223
  • 0638330300 Оля. 0937648913_Віталій_стеля
Re: Monobank
« Reply #13 : 11 Липня 2020, 23:05:22 »
ну тогда какой смысл? Чтоб в интернете оплачивать только?
Моно дуже зручний в користуванні, швидкий, простий, з гарної технічною підтримкою. Як кажуть банк для людей

♥ღ.Женечка.ღ♥

  • Звезда форума
  • *****
  • Повідомлень: 2387
  • Спасибо: 742
  • ツ 0689017978 ツ
Re: Monobank
« Reply #14 : 11 Липня 2020, 23:11:14 »
Моно дуже зручний в користуванні, швидкий, простий, з гарної технічною підтримкою. Як кажуть банк для людей
лучше чем Приват?
или +- такой же?
не считая бонусы при покупках

Kupi.cn.ua